17-21 April – Competition on wind instruments

Інформаційна довідка
щодо проведення І Міжнародного конкурсу виконавців на духових інструментах імені В.Антоніва та М.Закопця

Вперше в історії Західної України та м.Львова під патронатом Міністерства культури України Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької започатковує та проводить І Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах імені В.Антоніва та М.Закопця з 17.04.2018 по 21.04.2018 року.
Метою конкурсу є виявлення і підтримка творчо обдарованої молоді, розвиток та престиж української національної школи гри на духових інструментах, популяризація духового мистецтва та вшанування пам'яті видатних викладачів сучасності – Антоніва Володимира Спиридоновича та Закопця Мирона Михайловича.
Здійснення цього творчого проекту удосконалить майстерність учнів та педагогів дитячих музичних шкіл, спеціалізованих музичних шкіл, коледжів, гімназій, консерваторій, музичних академій України та Європи. Конкурсанти будуть змагатися у 4-х вікових категоріях ( вік з 8 – 25 років ) в 9-ти номінаціях ( флейта, гобой, кларнет, саксофон, фагот. труба. тромбон, валторна, туба ).
У конкурсі будуть приймати участь конкурсанти з України та країн Європейського Союзу. Загальна кількість учасників конкурсу – 212 з 6 країн Європи ( Україна, Польща, Чехія, Бєларусь, Молдова, Литва ).
Членами журі конкурсу запрошені провідні музиканти, педагоги, професори України та Європи ( Польща, Чехія, Голандія, Швейцарія ).
Відкриття конкурсу відбудеться 17 квітня о 11.30 в Концертному залі Львівської обласної філармонії.
Вперше у м.Львові 18-21 квітня у рамках конкурсу відбудуться унікальні виставки духових інструментів:
Виставка дерев’яних духових інструментів фірми «Piotr Smietana Serwis» (Польща) офіційного представника фірми «BUFFET».
Виставка музичних інструментів фірми «In Jazz» (Україна ) офіційного представника фірми «Yamaha».
Виставка мідних духових інструментів фірми «ZM CONCEPT» ( Польща ). Учасники та гості конкурсу зможуть побачити, попробувати та купити нові моделі духових інструментів та аксесуарів провідних фірм-виробників.
Переможці конкурсу будуть нагородженні інструментами провідних фірм «BUFFET», «Yamaha», «BESSON» та аксесуарами для духових інструментів.

Tuesday 17.04.2018 / 11:30

S.Lyudkevych Concert Hall

Free Admission

Program

І International Competition V. Antoviv and M. Zakopets performers on wind instruments

Ministry of Culture of Ukraine

Solomia Krushelnytska Lviv Specialized Secondary Music Boarding School Lviv

Department for Culture, nationalities and religions of Lviv Regional State Administration

Lviv Philharmonic

NGO «The World of Music»

Stanislav Liudkevych Lviv Musical College

M. Kolessa Lviv State Musical School № 2 A

Share