Бандурні акварелі

Неділя 28.10.2018 / 12:30

Камерна сцена (вул. Чайковського, 7, вхід «Каса», третій поверх)

30

Опис

Проект “Бандурні акварелі” – це поєднання музики з живописом….метою є не просто поєднати, а зафіксувати емоції , які виникають під час переслуховування музики, в кольорах …адже є люди, які сприймають музику у різних фарбах – тобто мають кольоровий слух. У цьому задумі «Львів’янкам» допомагає професійна художниця Ольга Куц, яка розфарбовує те, що дівчата відтворюють граючи на бандурах. Тому на початку концерту публіка бачить чистий аркуш на мольберті який з кожним твором наповнюється різними барвами… Також у проекті «Бандурні акварелі» бере участь скрипаль-віртуоз, соліст Львівської національної філармонії – Ярема Павлів.

Учасники проекту:
Тріо бандуристок “Львів`янки” – солісти Львівської національної філармонії, лауреати Міжнародних та Національних конкурсів: Оксана Коломієць, Наталія Стахів-Винницька та Олена Ніколенко, а також скрипаль-віртуоз Ярема Павлів та львівська художниця Ольга Куц. Ведуча концерту Лілія Винницька.

Проект “Бандурні акварелі” від тріо бандуристок «Львів’янки» – це синтез двох мистецтв, емоції в кольорі, барвисті враження!

Поділитись