Конкурс Олега Криси. Відкриття

Концертний зал ім. С. Людкевича

П’ятниця 18.10.2019 / 15:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

80-300

Абонементи діють

Опис

Переймаючи досвід найпрестижніших музичних змагань та знаних майстрів, Львів втретє прийме Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. З 17 до 27 жовтня на сцені Львівської національної філармонії таланти з усього світу змагатимуться за звання найкращих молодих віртуозів. Десять днів насиченої концертної програми представлять поважному журі та слухачам шедеври класики в обрамленні конкурсної напруги. 39 учасників з усіх континентів світу (16-ти країн) – і яскрава, жива, пронизлива та насичена скрипкова музика.

Конкурс відкриє переможець другого конкурсу 2016 року – Еллі Сах. Харизма й майстерність, якими американська скрипалька корейського походження підкорила суддів три роки тому, сприяють її кар’єрі — молода зірка невпинно гастролює, а квитки на її концерти закінчуються, щойно потрапляють у продаж. Еллі виступить на сцені національної філармонії на урочистому відкритті конкурсу 18 жовтня о 15:00 год. У супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

Нагадаємо, що цього року конкурс вперше відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду у межах програми «Знакові події для української культури». Організатором Конкурсу є мистецьке об’єднання ГО «Світ класичної музики». Генеральним спонсором вже втретє виступає ТМ «Світоч”, а партнером – компанія “Ензим”.

Виконавці:

  • Еллі Сах, скрипка (США)
  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Сергій Бурко,  диригент

Програма:

  • Ф.Мендельсон. Концерт для скрипки з оркестром ре мінор
  • Н.Паганіні. Концерт для скрипки з оркестром №2, фінал (“La Campanella”)
  • Н.Паганіні. Каприс №24

Поділитись