НІЧ КОНТРАСТІВ

Дев'ять годин нової музики — мультимедійні перформанси та
імпровізаційна музика, занурення в символізм органних і фортепіанних
творів Мессіана, відкривання найновішого разом з учасниками і
викладачами композиторських майстер-класів COURSE, подорож
акордеонними звучаннями сучасної німецької музики, а також суто
електронні проекти. А відкриє «Ніч Контрастів» музикант, якого можна
почути на вулицях Львова з неординарним перкусійним інструментом
HandPan. «Ніч» об'єднає у просторі Філармонії учасників і учасниць з
України, Польщі, Австрії, Німеччини й Туреччини. Розпочавшись о 6
вечора, маратон сучасної музики у Філармонії триватиме до 3
ночі. Окрім того, слухачі матимуть змогу поспілкуватися з учасниками
маратону в проміжках між виступами.

20.10.2018 / 18:00
Купити квиток

Фойє Львівської філармонії

150

Опис

18:00 / Фойє

Олесь Дейнека (Україна)

HandPan Music

18:30 / Фойє

Олена Мацелюх, орган (Україна)

Органні композиції Олів’є Мессіана (Франція / 1908-1992)

Le Banquet Celeste (1928)

Les Corps glorieux (1939)

  1.  Joie et Clarté des Corps Glorieux

La Nativité du Seigneur (1935)

  1.  Jésus accepte la souffrance
  2.  Dieu parmi nous

19:00 / Зал

Група Kawalerowie Błotni (Польща)

у складі:

Єжи Корновіч, фортепіано

Ришард Латецький, труба і невеликі інструменти

Мєчислав Літвінський, альт, етнічні інструменти і голос

Кшиштоф Кніттель, електронні медіа

Тадеуш Суднік, електронні медіа

Тадеуш Вєлєцький, контрабас

Адам Крук, проекція зображення

Анджей Кіяновський, звукова проекція

20:30 / Фойє

VII COURSE. New Generation

Твори композиторів — викладачів майстер-класів

Ensemble Nostri Temporis

Матіас Кранебіттер (Австрія / *1980)

pitch study no.1 / contra violin

для скрипки і stereo playback (2016)

Сара Нємцов (Німеччина / *1980)

Nigun

для гобоя соло (2000)

Briefe – Heloisa
для гобоя та акордеона (2012)

Даріуш Пшибильський (Польща / *1984)

Out для віолонцелі соло (2017)

Максим Коломієць (Україна / *1981)

Re-pulse для гобоя і акордеону (2012)

21:30 / Фойє

Live electronic project by Микола Хшановський & Любомир Волянюк

22:00 / Зал

Фортепіанний дует: Оксана Рапіта & Мирослав Драган (Україна)

Олів’є Мессіан (Франція / 1908-1992)

Visions de l’Amen (1943)

  1.  Amen de la Création
  2.  Amen des étoiles, de la planète à l’anneau
  3.  Amen de l’agonie de Jésus
  4.  Amen du Désir
  5.  Amen des Anges, des Saints, du chant des oiseaux
  6.  Amen du Jugement
  7.  Amen de la Consommation

23:00 / Фойє

Роман Юсипей: акордеон та нова музика Німеччини
Андреас Ф. Штафель (Німеччина / *1965)

Polymonoly I (2014)

Гельмут Цапф (Німеччина / *1956)

Rondo Concertante (2018)
Штефан Штрайх (Німеччина / *1962)

Clouds 6.5 (2017)

Сара Нємцов (Німеччина / *1980)

SKOP для (підсиленого) сольного акордеона з губною гармонікою та дзеркалами ad libitum (2016)

Дарія Мамінова (Росія-Німеччина / *1988)

Ванілька (2017)

00:00 / Зал

VII COURSE. New Generation

Ensemble Nostri Temporis

Твори композиторів — учасників майстер-класів: Катерина Гривул (Україна), Деніз Нургат (Туреччина), Майя Младенова (Україна), Ділай Доганай (Туреччина), Катерина Воронюк (Україна), Яна Шлябанська (Україна), Марта Галаджун (Україна)

00:30 / Зал

Un pezzo assoluto

Ensemble Nostri Temporis

Золтан Алмаші (Україна / *1975)

Cantece infloririi для скрипки і віолончелі (2013)

Любава Сидоренко (Україна / *1979)

Breath для віолончелі соло (2011)

Богдан Сегін (Україна / *1976)

Without title для скрипки, віолончелі та фортепіано (2001/2017)

Збіґнєв Буярський (Польща / 1933-2018)

Per cello для віолончелі соло (1996)

Мілєн Панайотов (Болгарія / *1967)

Un pezzo assoluto для скрипки, віолончелі та фортепіано (2013/2014)

01:30 / Фойє

AЙKTRONER

Live electronic set

02:00 / Зал

Hommage to Andrzej Bieżan

Марчін Олесь, контрабас (Польща)

Бартек Олесь, перкусія (Польща)

Тадеуш Суднік, електронні медіа (Польща)

Здзіслав Пєрнік, туба (Польща)

Марчін Кшижановський, електронна віолончель (Польща)

Поділитись