«Чикаго»

Неділя 10.06.2018 / 21:00

м. Тульчин, Вінницька обл.

Вхід вільний

Опис

10 червня о 21 годині нa сцені біля «Версaлю» відбувся ексклюзивний покaз концертної версії мюзиклу Джонa Кaндерa «Чикaго», який вже більше 42 років приводить у зaхвaт глядaчів по всьому світу: від Мехіко-Сіті до Aвстрaлії, від Сaн-Пaулу до Південної Aфрики.
Культові хіти «Чикаго» – це «Cell Block Tango», «All that Jazz», «Razzle Dazzle», «When You’re Good To Mama». Прозвучали і композиції, що не увійшли до знаменитої голлівудської стрічки 2002 року із Кетрін Зета-Джонс, Рене Зелльвегер і Річардом Гіром, яка була відзначена 3 преміями «Золотий глобус» і отримала 6 «Оскарів».

Від авторів фестиваль OPERAFEST TULCHYN отримав право на єдине виконання концертної версії мюзиклу в Україні!
Копродашн за участю найкращих американських солістів та українських митців став можливим завдяки підтримці Посольства США в Україні та Агроіндустріального холдингу МХП.
Режисер концертної версії – заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков.
«Чикаго» — мюзикл номер один по тривалості прокату за всю історію Бродвею!
Автор музики – Джон Кандер, автори лібрето – Фред Ебб і Боб Фосс.
Мюзикл написаний за мотивами однойменної театральної п’єси 1926 року журналістки Морін Даллас Уоткінс, в основу якої лягли два реальні не пов’язані між собою судові процеси.
Дія відбувається у «місті вітрів» в далекі 20-ті роки, коли на перше місце в суспільстві виступили джаз, гроші, стиль і пристрасть. Головні героїні — дві молоді дівчини, танцівниці й співачки, які потрапляють у неприємну кримінальну ситуацію…
«Чикаго» – це стильний і гарний мюзикл із пікантним сюжетом, віртуозними танцями, музикою, що миттю запам’ятовується – справжнім живим джазом! – і відмінним оформленням, що дозволяє відчути всю романтику 20-х років у Чикаго!
Мюзикл «Чикаго» визнаний гідним 6-ти премій «Тоні», включаючи номінації «Кращі світлові ефекти», «Краща режисура», «Краща хореографія», а також премії «Греммі» за кращий альбом.
Партитура мюзиклу являє собою блискучу стилізацію під американські шлягери кінця 20-х років.
Вперше мюзикл «Чикаго» був виконаний у 1975 році, у ньому якийсь час навіть грала Лайза Мінеллі.
Друге життя мюзиклу подарували режисер Уолтер Боббі і хореограф Енн Рінкінг у 1996 році. Він був знову гідно оцінений публікою й одержав чимало премій.
По сьогоднішній день мюзикл «Чикаго» залишається одним із найпопулярніших у світі!
Шок, шик і блиск!
Блискуча постановка і прекрасна, яскрава музика!
Сюжет, який вражає і заворожує одночасно!

 

Поділитись