4+4. Чотири пори року

Концертний зал Людкевича

Неділя 12.01.2020 / 18:00

Концертний зал Людкевича

100-500

Абонементи діють

Опис

«4+4. Чотири пори року» – улюбленець публіки, проєкт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» знову на сцені Львівської національної філармонії! 

Вже традиційно, близько двадцяти років, «Віртуози Львова» у період різдвяних свят презентують свій авторський проєкт «4+4», який об’єднав знамениті «Пори року» А. Вівальді та «Пори року в Буенос-Айресі» А. П’яццоли.

Як зазначив незмінний керівник оркестру, диригент, Сергій Бурко, «ідея цього проекту дуже проста – початок року, оновлення, коло часу. Ну коли ще слухати вічну музику Вівальді? Але ми додаємо родзинку – «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццоли, – які вдало контрастують з бароковою класикою та додають неповторного колориту. Пригадую, коли я привіз ноти з Польщі (дістати партитури на той час було непросто) і ми зіграли це вперше – був справжній фурор!»

На початку 2020-го, 12 січня, колектив, який зовсім нещодавно святкував своє 25-річчя, на сцені Львівської національної філармонії «розпочне» нову сторінку своєї історії саме концертом «4+4. Чотири пори року». Солюватиме Еллі Сах, корейсько-американська скрипалька, яку найстаріший американський журнал класичної музики «Музична Америка» відзначив як «чутливу і захоплюючу інтерпретаторку»!

Виконавці:

  • Еллі Сах, скрипка
  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Сергій Бурко, диригент

Програма:

  • Антоніо Вівальді. «Чотири пори року» — чотири концерти для скрипки з оркестром
  • Астор П’яццола. «Пори року в Буенос-Айресі» — чотири танго у версії для струнного оркестру

Партнери:

ГО “Мистецьке об’єднання “Світ класичної музики” (ГО “МО”СКМ”)

Львівська національна філармонія - 4+4. Чотири пори року

Поділитись