Автостопом по музичній галактиці. Планета Інструментів

Неділя 21.04.2024 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150–450

Опис

Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці. Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Карта-маршрут допоможе тобі не заблукати та зібрати всі планети музичної галактики. А на тих, кому вдасться отримати всі наліпки в кінці подорожі, чекає подарунок.

Чи легко самотужки виготовити музичний інструмент? Якщо вас влаштує звичайних маленький інструмент із простеньким звучанням – тоді так, легко! Однак, якщо вас вражають різнобарвні звуки справжнього оркестрового інструменту, ви захоплюєтеся його виглядом і зачаровуєтеся майстерністю гри на ньому – тоді над виготовленням такого інструменту потрібно попрацювати. Цим і займеться дослідник музичного космосу Дзень-Бум під час подорожі на чергову музично-галактичну планету. Там він віднайде замасковані у нетрях музичні майстерні і дізнається справжні таємниці виготовлення інструментів від справжніх музичних майстрових. І поділиться цим з вами – якщо завітаєте до нас на концерт.
Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-х квитків діє 25%, від 4-х – знижка 50%Вхід для дітей до 3-х років вільний!

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика
  • Ірина Вакуліна, диригентка
  • Олег Пригода, ведучий

Family concerts – цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.

Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

 

Живий звук

Поділитись

Партнери

  • темпо