Автостопом по музичній галактиці. Планета Композиторів-чарівників

Неділя 03.12.2023 / 11:30

Концертний зал Людкевича

150–450

Опис

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці. Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Композиція – це одна з музичних професій, яку може опанувати будь-хто…Та невже?

Насправді створювати музику може лише особливого обдарування людина, що вміє не просто комбінувати звуки, а зачаровувати їх дивовижним чином – так, аби музику можна було бачити, відчувати і зчитувати як пригодницьку книгу.
А на одній з планет Музичної галактики таких композиторів-чарівників навчають особливої майстерності: вони вміють оживляти предмети і залучати їх до неймовірних музичних пригод.
Відвідайте цю планету разом з нами і вам відкриються усі секрети роботи цих музичних творців: ви зможете долучитися до їхнього магічного дійства, відвідати засекречені майстерні та лабораторії, а також стати їхніми улюбленими учнями.

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

Виконавці:

  • Ірина Ключковська, сопрано
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець, диригент
  • Олег Пригода, ведучий

 

В програмі прозвучать твори Жака Оффенбаха, Поля Дюка, Вольфґанґа Амадея Моцарта та ін.

 

***

Family concerts – цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.
Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

Поділитись

Партнери

  • темпо