Автостопом по музичній галактиці. Планета Рідних звуків

Неділя 16.06.2024 / 11:30

Концертний зал ім. С. Людкевича

150–450

Опис

Вхід для дітей до 3-х років вільний!

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці. Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних  планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви від Центру музичного розвитку “TEMPO”

Карта-маршрут допоможе тобі не заблукати та зібрати всі планети музичної галактики. А на тих, кому вдасться отримати всі наліпки, в кінці подорожі, чекає подарунок.

Ви чули новину?! Славнозвісний мандрівник музичною галактикою Дзень-Бум після неймовірних подорожей різними планетами обрав саме нашу Землю своєю новою домівкою!. Адже саме тут звуки — найдзвінкіші, музика — найкрасивіша. І хоч останньої зустрічі Дзень-Бум нагородив всеньку Землю за найкращу музику в галактиці, ми точно знаємо, які саме звуки підкорили його серце. І з цієї нагоди, на фінальному концерті сезону, Дзень-Бум обдарує своїх маленьких мандрівників-помічників цінними подарунками, щоб музики на нашій рідній землі було ще більше!

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%Вхід для дітей до 3-х років вільний!

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика
  • Ірина Вакуліна, диригентка
  • Олег Пригода, ведучий

***

Family concerts – цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.

Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

 

Живий звук

 

Поділитись