Bach Contemporary. 4 Пори Року & Christmas Joy

Концертний зал Людкевича

П’ятниця 20.01.2023 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150 - 180

Опис

Чи є композитор, музика якого здатна бути з людиною, як в найщасливіші, так і в найтрагічніші моменти життя? Заспокоювати, наповнювати душу вірою та гармонією, які нам зараз особливо необхідні? Звісно ж, це Йоганн Себастьян Бах.
Музика Баха поєднала в собі щиру духовність з вищою бароковою майстерністю, емпатію до людських переживань з божественним піднесенням

Фестиваль «Bach Contemporary» у Львівській національній філармонії ім. Мирослава Скорика відбувається вже вп’яте і є чудовою нагодою заново відкрити для себе шедеври Йоганна Себастьяна Баха.

Різдвяні свята – це найкращий і «найтепліший» час року хоча б тому, що ми, як правило, проводимо його із рідними і близькими нам людьми! У цей час забуваються усі щоденні турботи, а дні наповнюються казкою із нотками дитинства!

Впродовж першого місяця 2023 року ми хочемо доповнити цю затишну картину ще й чудовою музикою!

А як же без наших улюблених “Чотирьох пір року” Антоніо Вівальді? Звучатиме ця оркестрова композиція у транскрипції для скрипки та органа, яку здійснив корифей львівського органного мистецтва і майстер-будівничий Віталій Півнов. 

Скрипка, орган, чудові візуальні картини, що творитимуться в режимі реального часу та поетичні сонети  – чи можна знайти кращий рецепт для незабутнього зимового вечора?!

Виконавці:

  • Марта Герега, скрипка
  • Олена Мацелюх, орган
  • Меланія Макаревич, фортепіано
  • Ольга Куц, живопис

Програма:

  • А. Вівальді. Цикл концертів “Пори року

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись