Bach & Yon. Відкриття Фестивалю

Концертний зал Людкевича

Понеділок 03.01.2022 / 15:00

Концертний зал Людкевича

120-250

Абонементи діють

Опис

Класична музика – це нудно і нецікаво? Йоганн Себастьян Бах асоціюється у вас із суворим і насупленим дядьком в перуці, який жив колись давно-давно?

Але це зовсім не так!

Наш різдвяний фестиваль «Bach Contemporary» обов’язково переконає вас у протилежному! З цією метою ми обрали кращі твори Баха, який у свій час (а це було трохи більш ніж 300 років тому) був зіркою небувалої величини. Уявіть собі, що вже у 20 років його визнали кращим органістом в Європі!

Окрім того, що він був виконавцем, Бах написав стільки творів, що це і досі здається фантастикою, адже у його доробку їх близько 1500!

Крізь роки та століття композиції Баха є зразком для тисяч музикантів у всьому світі, а чудовим прикладом цьому є творчість П’єтро Йона – органіста і піаніста, який залишив службу у головному храмі Католицького світу Базиліці Святого Петра, що у Ватикані, щоб грати і творити за найбільшим у світі органом Wanamaker у Філадельфії.

Чудова музика цих двох композиторів звучатиме на відкритті IV Фестивалю різдвяної пори “Bach Contemporary”, а залунає вона у виконанні вже улюбленого “королівського” дуету органа і фортепіано – Олени Мацелюх і Меланії Макаревич!

 

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
  • Меланія Макаревич, фортепіано

 

Програма:

  • Йоганн Себастьян Бах. Хорал з кантати “Jesus bleibet meine Freude” BWV 147 у перекладі для фортепіано і органа
  • Йоганн Себастьян Бах. Концерт №1 ре мінор BWV 1052 у перекладі для фортепіано і органа
  • П’єтро Йон. Пастораль “Gesu Bambino” для фортепіано і органа
  • П’єтро Йон. “Concerto Gregoriano” для фортепіано і органа

 

Поділитись