БАРВІНСЬКИЙ. Повернення в Україну

Субота 10.10.2020 / 18:00

Квитки можна придбати в касі філармонії . Вартість квитків 100 - 140 - 180 - 250 ₴

ПРЕМ’ЄРА: OFFLINE + ONLINE
концерт-вистава + онлайн-трансляція

Подія стане першим етапом масштабного проєкту із повернення музики Барвінського у міста України, адже  ця широко відома та шанована постать у Львові, поки що, на жаль, є малознаною в інших куточках країни…

«Василь Барвінський – з велетнів. Вони – Сковорода, Шевченко, Леся Українка, Барвінський, Стус… – досі в своїм краю не пізнані. Ця робота – мій простий людський уклін вдячності. За науку шляхетності.  Воїни цієї землі, служителі і оборонці Любові, залишаються беззахисними – і перемагають. Дванадцять солоспівів чинять Учту і ми причащаємося Бога-України-себе самих».

Наталія Половинка, автор проєкту

«Справжній аристократ духу, особистість дуже незалежна і не підпорядкована жодним штучним уявленням про характер українства, хоч і в найглибшому своєму єстві повністю відданий ідеї служіння цій нації, Барвінський до сьогодні залишається достатньо «незручним» (…) і не завжди зрозумілим».

Любов Кияновська, музикознавиця

• Наталія Половинка, голос
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Теодор Кухар, диригент

Рішення простору – Валерій Більченко
Робота з текстом – Сергій Ковалевич
Художник костюму – Петро Нестеренко-Ланко
Художник по світлу – Богдан Дворник
Автор плакату – Сергій Савченко
Дизайн поліграфії – Юлія Пилипюк

У програмі солоспіви Василя Барвінського в оркестровій версії Богдани Фроляк

Трансляція на ютуб-каналі філармонії.

*Подія відбувається в рамках програми “Фокус на культуру” Управління культури Львівської міської ради