BEETHOVEN & 250 & EMPEROR

Концертний зал Людкевича / Онлайн трансляція

П’ятниця 18.12.2020 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

Квитки можна придбати в касі філармонії. Вартість квитків 150 - 200 -250 ₴

Опис

 

Святкування 250-річчя Бетховена у Львівській національній філармонії імені М. Скорика продовжується!

Людвіґ ван Бетховен – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

У 2020 році увесь світ відзначає 250-річчя від дня народження музичного генія! Долучилася і до святкувань Львівська національна філармонія. Зокрема, саме Бетховену був присвячений один із найстаріших українських фестивалів – «Віртуози». Цьогоріч концерти фестивалю відбувалися онлайн, а їх програма цілком складалася із творів віденського майстра!

Також впродовж літніх та осінніх місяців музичні опуси Бетховена неодноразово звучали зі сцени Концертного залу Людкевича.

Та цим відзначення 250-річчя у Львівській філармонії не завершуються.

16, 17 та 18 грудня відбудуться ще три події, присвячені композитору, адже народився він у Бонні саме 16 грудня!

Завершить відзначення 250-річчя Бетховена подія «BEETHOVEN & 250 & EMPEROR». У виконанні творчого тандему – піаністки Катерини Тітової, Академічного симфонічного оркестру філармонії та польського дириґента Вінсента Козловського – прозвучить знаменитий «Імператорський» фортепіанний концерт та Героїчна симфонія композитора в оркестровому виконанні.

 

Програма:

  • Л. ван БЕТХОВЕН. Концерт для фортепіано з оркестром № 5   Мі-бемоль мажор тв. 73, «Імператорський»
  • Л. ван БЕТХОВЕН. Симфонія № 3   Мі-бемоль мажор тв.55, «Героїчна»

 

Виконавці:

  • Катерина Тітова, фортепіано
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської Національної Філармонії
  • Вінсент Козловський, диригент

Водночас відбуватиметься онлайн-трансляція події на Youtube-каналі Львівської національної філармонії, яка буде доступна для перегляду виключно під час події.

Поділитись