BEETHOVEN Birthday 3.0

Концертний зал Людкевича

Неділя 12.12.2021 / 17:00

Концертний зал Людкевича

120-390

Абонементи діють

Опис

Людвіґ ван Бетховен – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

У 2020 році увесь світ відзначив 250-річчя від дня народження музичного генія! Долучилася і до святкувань Львівська національна філармонія. Зокрема, саме Бетховену був присвячений один із найстаріших українських музичних фестивалів – «Віртуози».

Вже традиційно до дня народження композитора Львівська національна філармонія презентує слухачам  музичні вечори, які цілком складають композиції Бетховена.

12 грудня святкування продовжиться знаменитою Симфонії №9 Бетховена, яка прозвучить у транскрипції Ференца Ліста. Відомі й улюблені теми симфонії зазвучать у виконанні фортепіанного дуету Ольги Чіпак та Олексія Кушніра, а також литавриста Франциско Родрігеса.

 

Виконавці:

  • Ольга Чіпак, фортепіано
  • Олексій Кушнір, фортепіано
  • Франциско Мануель Ангвас Родрігес, литаври

 

Програма:

  • Людвіґ ван Бетховен. Симфонія №9 ре мінор, тв. 125 (транскрипція Ференца Ліста)

 

Поділитись