BEETHOVEN Birthday 1.0

Концертний зал Людкевича

Субота 11.12.2021 / 17:00

Концертний зал Людкевича

120-390

Абонементи діють

Опис

Людвіґ ван Бетховен – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

У 2020 році увесь світ відзначив 250-річчя від дня народження музичного генія! Долучилася і до святкувань Львівська національна філармонія. Зокрема, саме Бетховену був присвячений один із найстаріших українських музичних фестивалів – «Віртуози».

Вже традиційно до дня народження композитора Львівська національна філармонія презентує слухачам фестиваль  BEETHOVEN Birthday.

11 та 12 грудня відбудуться чотири події, присвячені композитору, адже народився він у Бонні саме в грудні!

Розпочне відзначення дня народження митця вже відомий львівській публіці творчий тандем  піаністки Катерини Тітової, Академічного симфонічного оркестру філармонії та дириґента Володимира Сивохіпа, у виконанні яких прозвучать Сюїта з балету “Творіння Прометея” та Четвертий фортепіанний концерт.

 

Виконавці:

  • Катерина Тітова, фортепіано
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Володимир Сивохіп,  дириґент

 

Програма:

  • Людвіґ ван Бетховен. Сюїта з балету “Творіння Прометея”, тв. 43
  • Людвіґ ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 4 Соль мажор, тв. 58

 

 

Поділитись