BRIDGES

Концертний зал Людкевича

Неділя 05.09.2021 / 18:00

Концертний зал Людкевича

Вхід за попередньою реєстрацією

Опис

* Мости

 

Проєкт BRIDGES, що базується на цінностях, сенсах та особистостях, що понад часом – міст між творчістю українських композиторів Андрія ГнатишинаВасиля Барвінського та Антіна Рудницького, об’єднаних спільним знаменником – величною постаттю митрополита Андрея Шептицького та нами – сучасними українцями незалежно від географії.      

Оригінальність задуму BRIDGES полягає у тому, що виконані і записані на компакт-диск твори належать тим композиторам, яких підтримав і з якими спілкувався Андрей Шептицький. CD «Bridges» – музичний дар Митрополиту Шептицькому.

«Фонди, віддані на піднесення культурного життя і науки є не видатками, а інвестиціями, які приносять велику користь», – казав Митрополит. Адже, тільки високоосвічена людина, вихована різнобічно й зі сформованим критичним мисленням, що розвиває саме мистецтво й музика зокрема, – може побудувати сильну, незалежну, економічно процвітаючу державу.

Саме за цим принципом будує свою діяльність і оркестр «INSO-Львів», продукуючи унікальні проєкти, які можна назвати історичними в розбудові національної культури. Проєкти, що є безпрецедентними інвестиціями не  тільки в культуру, але й значною мірою в економіку.

Тож, 5 вересня мають об’єднатися не тільки три композитори, представлені на диску, але й бізнес-еліта, нове покоління тих, хто будує і творить.

Митрополит Андрей Шептицький жив у складний час: сім разів поспіль змінювалась влада – період двох світових війн, тотальної невизначеності, кожна влада мала намір схилити на свою сторону душ пастора, але це нікому так і не вдалося. Його внутрішній духовний компас мав непохитні цінності та  принципи. На першому місці в нього завжди була людина: «давав вудку»  –  здібним студентам допомагав стипендіями, відправляючи їх на навчання за кордон, підтримував підприємців на старті, інвестував у діючі бізнеси, тим самим, формуючи сильний середній клас України, – він знав як будувати Рідну Хату!

Це творче відзначення і пошанівок благодійництва Митрополита Андрея у музичній сфері відбулись уперше в 2020 році, в межах проєкту «Імпульс», здійсненого оркестром «INSO-Львів» Львівської національної філармонії.

Дослідницька робота триває і сьогодні. Її результати будуть втілені в наступних музичних релізах в межах проєкту BRIDGES, яким в своєму сегменті  ми продовжуємо втілювати філософію Андрея Шептицького – «Тільки те суспільство щасливе і багате, яке в кожному напрямі є самодостатнім».

Одним з ключових принципів діяльності Митрополита було об’єднання та кооперація задля загального блага. Закликаємо цим проєктом всіх до спільної розбудови Рідної Хати – незалежної, самодостатньої, сильної України.

 

Виконавці:

  • Катерина Тітова, фортепіано (Німеччина)
  • Ярослав Шемет, дириґент (Польща)

 

У програмі вибрані твори з CD “BRIDGES”

 

Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацію: forms.gle/XkxfZn3uZsTNgUj77

Поділитись