Брукнер. Дворжак

Концертний зал Людкевича

П’ятниця 07.04.2023 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150-400

Опис

Важливою сторінкою біографії Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії є співпраця з визначними солістами сучасності. Оркестр виступав з кращими українськими солістами, а також продовжує співпрацювати та знайомити з українською музикою провідних світових музикантів. Цього вечора Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить разом з одним з найвидатніших віолончелістів свого покоління Іржі Бартом під батутою головного диригента оркестру – Теодора Кухара.

Програма концерту занурить в настрої закінчення прекрасної епохи романтизму. Звучатимуть останній сольний Концерт для віолончелі сі мінор  чеського композитора Антоніна  Дворжака та одну з перших симфоній австрійського композитора,  майстра “абсолютної” музики Антона Брукнера, Симфонія №3 ре мінор.

 

Виконавці:

  • Іржі Барта, віолончель
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Теодор Кухар, дириґент

 

Програма:

  • Антонін Дворжак. Концерт для віолончелі сі мінор Тв. 104, B. 191.
  • Антон Брукнер. Симфонія №3 ре мінор. WAB 103.

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

 

Поділитись