Контрасти 29. ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ

П’ятниця 29.09.2023 / 19:00

Пульсує, запускає всі процеси і дає змогу відчувати життя на повну! Ми переконані, що так працює культура. Активізує небайдужих шукати в неосяжній глибині наших традицій і новаторства, нестримно креативити й досліджувати — однак залишаючись правдивим перед собою. Культура рухає світ з шаленою швидкістю, повнокровно тече у розмаїтому сьогоденні та змушує знайомитись з українським якнайскоріше. Саме на візіях українського фокусується сьогодні Львівська національна філармонія.

29-й раз, з 29 вересня по 8 жовтня відбуватиметься Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». Цьогоріч у програмі 14 подій 10-денного маратону, для яких знані колективи Львова, гості з Києва, Польщі й Німеччини приготували справжні твори-перлини, які нечасто лунають навіть на наших сценах. Кожну паузу й звук сьогодні присвячуємо незламним українцям. І віримо, що музика діє цілюще: вона дає сили й далі боронити наші переконання, свободу та майбуття.

Присвячується 30-річчю колективу та пам’яті видатного музиканта, багаторічного художнього керівника та диригента Валерія Матюхіна

Відкриватиме фестиваль Національний ансамбль солістів — і звісно ж, майстерності цьому колективу не позичати, адже дуже часто саме він ставав першовиконавцем композицій наших сучасників. Зануртесь у круговерть музичної України нашого часу: від Карабиця до Алмаші, Козаренка й Цепколенко, шістдесятників Грабовського та Сильвестрова, й — звісно ж — до особливого Станковича.

• Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
  • Дмитро Кузьмін, флейта
  • Інна Галатенко, сопрано
  • Золтан Алмаші, віолончель