Творча лабораторія Норберта Роденкірхена. День 2 - Львівська національна філармонія

Творча лабораторія Норберта Роденкірхена. День 2

Камерна сцена Філармонії (вул. Скорика, 7, вхід "Каса", 3 поверх)

Середа 09.08.2023 / 13:00

Вхід вільний

Опис

Подія ХХ Фестивалю Давньої Музики у Львові

Відомий німецький музикант Норберт Роденкірхен проведе майстер-класи для українських флейтистів та сеанси імпровізації з львівськими музикантами в Експериментальній студії електроакустичної музики Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка. Він також прочитає лекцію під назвою: “Нові звуки в старовинній музиці / Старовинні звуки в новій музиці”.

Запрошуємо й слухачів та пасивних учасників!   

Розклад лабораторії 9 серпня: 
13:00 – 14:30 – лекція Всеволода Садового

14:30-15:00 – кава-брейк

15:00 – 17:00 – майстер-класи Всеволода Садового для перкусіоністів

Запис на майстерклас за Google-формою

Львівська національна філармонія - Творча лабораторія Норберта Роденкірхена. День 2

У рамках творчої лабораторії разом з Норбертом Роденкірхером відомий львівський музикант-мультиінструменталіст Всеволод Садовий стане учасником освітніх лекцій-презентацій, що ознайомлять слухачів з питаннями сучасних виконавських технік у давній музиці, та архаїчних технік – у сучасній.

У фокусі дослідження – природні паттерни ранньомузичних практик: інтерес до звукоутворення, інструментарію, музичної форми – як віддзеркалення культурної еволюції та розвитку свідомості.
Львівська національна філармонія - Творча лабораторія Норберта Роденкірхена. День 2
На прикладі архаїчних і сучасних перкусії та духових поговоримо про темброву складову та її аналогії в ритмічній організації музичного процесу: натуральні обертони, резонанси та ладовість – як  риси давньої музики в сучасному виконавстві. Частину зустрічей буде присвячено живим питанням  ансамблевої гри та вільної імпровізації  в ранній та сучасній музиці.
Окремою частиною Лабораторії стане студійна робота музикантів над сучасним ансамблевим твором на теми манускрипту Войнича: конкретне контраверсійне історичне  джерело стане підґрунтям для музичного експерименту із практичного взаємопроникнення давніх та сучасних виконавських технік.

Поділитись

Партнери