Осінь чеської музики у Львові: квартети

П’ятниця 13.10.2023 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

150–290

Опис

Золота осінь з камерно-теплим відтінком у Львівській філармонії!

Відкрийте для себе музику чеських композиторів від доби бароко і класицизму до початку ХХ століття у компанії з найкращими співаками й інструменталістами. У програмі камерної серії «Осінь чеської музики у Львові» — твори, перевірені часом й прихильністю слухачів: запрошуємо й вас почути їхнє добірне звучання 12 та 13 жовтня.

 

Кажуть, що кожна епоха народжує своїх геніїв. Перевірити це ви зможете на другій події “Осені чеської музики у Львові”, яку представлять струнні квартети геніїв двох епох: романтизму та ХХ століття – Антоніна Дворжака та Богуслава Мартіну. 

Попри тридцять років різниці їх творчі шляхи мають багато точок перетину, особливо географічних – Прага, Париж, подорожі Америкою та сховані в серці краєвиди чеських містечок, далекої та омріяної Батьківщини.

У виконанні квартету струнного “Фенікс” прозвучать два ключові кварти композиторів: написаний період захоплення імпресіонізмом та паризьким майбутнім Квартет №1 Богуслава Мартіну та “Американський” Квартет № 12 Антоніна Дворжака, який сам композитор називав найпопулярнішим своїм квартетом.

 

Виконавці:

 • Струнний квартет «Фенікс»
  Микола Гав’юк, скрипка
  Петро Тітяєв, скрипка
  Вадим Педорич, альт
  Дмитро Ніколаєв, віолончель

 

Програма:

 • Богуслав Мартіну. Струнний квартет №1
 • Антонін Дворжак. Струнний квартет №12 фа мажор

Поділитись

Партнери