Діалог сучасності

Субота 29.06.2024 / 20:00

Сцена Концертного залу Людкевича

200

Опис

Новий ансамбль “etc.duo” у складі молодих виконавиць Наталії Кожушко-Максимів та Роксоляни Кіт — пропагує сучасну українську музику. Музику, яку рідко чути на концертних майданчиках, музику про те, що лишається за лаштунками. Музику про щось інше, однак трепетно знайоме кожному з нас: музику, що обов’язково вам сподобається. Спільною точкою дотику стала українська сучасна музика, яку “etc.duo” виконує на кожному своєму концерті, і зокрема на цьому концерті ви почуєте діалог між творами новітнього часу, яскраво інтерпретованими виконавицями. 

Адже у дуеті флейти та фортепіано стільки тембрового багатства та тонких нюансів звукової палітри, що здатні викликати низку емоцій. Скільки ж і в українській ментальності щирого смутку і меланхолії, а в мистецтві – мрійливого, задумливого, сумного характеру…

Недаремно такі почуття як печаль і журба є споконвічною нашою традицією, про що засвідчить лисенківська елегія «Сум». Однак стільки в інших творах програми душевного неспокою, інтелектуального пориву, світлої віри, що породжують невичерпну життєву наснагу! Звучатиме добірка музики наших визнаних сучасників: Віктора Камінського, Євгена Станковича, Ганни Гаврилець, Юрія Іщенка, а також — Соната для фортепіано Антіна Рудницького, митця ХХ століття, чия творчість нині відроджується із забуття.

Подаруйте собі вечір іншого погляду на українську музику та відчуйте любов до такої різної, але рідної — України.

Особливістю події стане посадка слухачів на сцені Концертного залу Людкевича, що сприятиме камерній атмосфері та кращому сприйняттю звучання дуету.

 

Виконавці:

Ансамбль «etc.duo»: 

  • Наталія Кожушко-Максимів, флейта
  • Роксолана Кіт, фортепіано

 

Програма:

  • Микола Лисенко. Елегія «Сум»
  • Євген Станкович. «Соната Серенад» для флейти і фортепіано
  • Антін Рудницький. Соната для фортепіано
  • Ганна Гаврилець. «Рапсодія-діалог» для флейти та фортепіано
  • Віктор Камінський. «Urlicht-Irrlicht?» для флейти соло
  • Юрій Іщенко. Соната № 2 для флейти та фортепіано

 

За підтримки почесного консула Франції у м. Львові Павла Яреми

Персоналії

Поділитись

Партнери