Добродіяння

Усі виручені кошти з продажу квитків передамо на купівлю спецтехніки для військових

П’ятниця 05.04.2024 / 19:00

Концертний зал Людкевича

200–1000

Опис

Твій квиток на симфонічний вечір = Твій донат на ЗСУ!

Якою була б українська історія, якби географічні координати її держави пролягали деінде далі від азійської частини материка, а дорогоцінні обриси Чорного моря чи безкрайого Дикого Поля не торкались рубежів кривавого сусіда?

Може, тоді б пейзажі прикордонних районів Харкова чи Нікополя не здригались би від раптових вибухів ракет?.. Адже на третьому році повномасштабного вторгнення, а насправді кількасотлітньої війни з Росією вся Україна згуртовано й спільно переживає кожну атаку, втрату та руйнування на лінії фронту.

Ми віримо, що цей концерт — про місце затишку й добра, а також прихистку в теплому колі однодумців, коли суворі вітри близького жаху лютують назовні. Два спеціально дібрані твори програми — музика геніального Бетховена та нашого видатного сучасника Станковича — переповнені любов’ю до природи та пасторалі. У основі цього жанру лежить прийом зведення складності людського буття до його основних, зрозумілих кожному понять. Ідея добра — такого банального та унікального водночас — віддзеркалює те, що ми можемо робити вже зараз для наших близьких та рідних, а особливо українських захисників.

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії проведе благодійний концерт, кошти від якого буде спрямовано на потреби армії. Зберімось разом, щоб добра стало більше, і його сила множилась! Змінити історію — в наших силах.

Буде придбана комп’ютерна спецтехніка для аеророзвідки та вдалого планування і виконання роботи підрозділів, а саме 48-го окремого штурмового батальйону імені Номана Челебіджіхана та Центру спеціальних операцій “Альфа”. Бійці підрозділу — вище на фото.

 

Виконавці:

  • Дмитро Ткаченко, скрипка
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Володимир Сіренко, диригент

 

Програма:

  • Людвіг ван Бетховен. Симфонія № 6 «Пасторальна» фа мажор, тв. 68 (1808)
  • Євген Станкович. Симфонія № 5 «Пасторалей» для скрипки з оркестром (1980)

 

Марта Кузій, модераторка

Живий звук

Поділитись