Просвітлена ніч

Концертний зал Людкевича

Четвер 06.04.2023 / 18:00

Концертний зал Людкевича

150-350

Опис

Про жоден зі своїх творів Борис Лятошинський не писав так багато, як про квартет для струнних Ре-мінор. «Або я зовсім не вмію цінувати свої твори, або, по-моєму, цей твір виходить дуже добрим», писав композитор в листах Маргариті Царевич. Роки написання квартету були одними з найщасливіших в житті композитора: роки кохання, творчих злетів, часу, коли здавалось, що весь світ є прихильним до нього та його творчості і весь цей світ може поміститись в музиці. 

«Світ є ми» — рядки поеми Ріхарда Демеля, сюжет якої надихнув Арнольда Шенберга на створення одного з найкращих творів — «Просвітленої ночі». Твір сповнений безумовної любові, ніжності, тривоги та прощення вважають одним з шедеврів композитора.

Струнний квартет №4 ре-мінор та “Просвітлена ніч” Арнольда Шенберга прозвучать у виконанні Академічного камерного оркестру “Віртуозів Львова” під батутою австрійського диригента Парвіза Ях’яві.

Виконавці:

  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Парвіз Ях’яві, дириґент (Австрія)

 

Програма:

  • Борис Лятошинський. Струнний квартет №4 ре-мінор, Тв. 43
  • Арнольд Шенберг. “Просвітлена ніч”,  Тв. 4

 

Модераторка – Марія Сидорак

 

 

За підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові

Львівська національна філармонія - Просвітлена ніч

 

 

 

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись

Партнери