Казки віденського лісу

Концертний зал Людкевича

Неділя 26.12.2021 / 18:00

Концертний зал Людкевича

120-350

Абонементи діють

Опис

Презентуємо вам передноворічну музичну феєрію із популярною святковою класикою Й. Штрауса, Л. Боккеріні, Й. С. Баха, Дж. Россіні, Л. Ардіті, М. Лисенка  та наймелодійнішими колядками.

У цей вечір вже традиційно святковий настрій для Вас творитиме академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”, квартет «DUDALIS», вокальний ансамбль «Квіти» та солісти Львівської національної філармонії.

Художній керівник Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” та володар премії “Ґреммі” за найкращий саундтрек до кінофільму 2019 року (серіал “Чорнобиль”), Андрій Яцків, поділився думками, чим для нього особливе це свято:

“Для мене Різдво – це не тільки святковий настрій, пишні різнокольорові гірлянди та прикраси на ялинках чи яскраво освітлені вулиці. Це насамперед усвідомлення величного подарунку Творця для нас, людей – народження Христа, Спасителя світу. Він народжується, щоб взяти на себе увесь негатив, усю людську недолю, чим відкриває для нас шлях у світле майбутнє у простоті  та чистоті. Саме про це і йдеться у численних колядках та різдвяних піснях, які співаються у цей час у всіх народах. А ще серед багатьох митців особливе місце для мене посідає німецький композитор Йоганн Себастьян Бах, який просто вражає глибиною своєї музики. У час Різдва я заслуховуюся його музикою…!”

Ця подія стане неповторним музичним подарунком для кожного!

 

Виконавці:

  • Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”
  • Квартет «DUDALIS»
  • Вокальний ансамбль «Квіти»
  • Ольга Фенюк
  • Віталія Голубнича
  • Ірина Жовтолист
  • Василь Понайда

 

У програмі популярна святкова класика Й. Штрауса, Л. Боккеріні, Й. С. Баха, Дж. Россіні, Л. Ардіті, М. Лисенка та улюблені колядки

Поділитись