Фантастичні органні токати

Фоє концертного залу філармонії

Субота 26.08.2023 / 18:00

Фоє концертного залу філармонії

Органні імпровізації від Бйорн О. Віде перенесуть вас у таємничий світ органних звучань, де вирують гулкі баси барокових хоралів, стрімкі пасажі прелюдій та токат з’єднаються у вихорі нового погляду визнаного музиканта. Бйорн О. Віде приїздить до Львова висловити свою солідарність з українцями посередництвом високого мистецтва.

____

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане X Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15-31 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже десятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують сім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

• Бйорн О. Віде, орган (Німеччина, Потсдам)

Органні імпровізації Бйорн О. Віде

• Карл Філіпп Емануель Бах (1714-1788). Sonate a-moll Wq 74/4
  • Йоганн Себастьян Бах (1685-1750). Токата і фуга F-Dur BWV 546