Gloria domini

Концертний зал Людкевича

Четвер 28.07.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

120-200

Опис

Цьогоріч вже всьоме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»!

Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

9 концертів, які відбудуться протягом двох тижнів, здолають синдром апатії та песимізму від звуків сирен. Останній місяць літа 2022 року для Львівської національної філармонії стає Фестивальним відкриттям нових виконавців та концертів. Музичний Львів старається хоч на трішки повернутися до звичного для себе активного життєвого ритму. Двері Великого концертного залу імені Станіслава Людкевича відкриті для всіх, кому дороге та близьке мистецтво радості, краси та надії, ім’я якому – музика!

9 цікавих подій відбудуться впродовж 28 липня – 7 серпня 2022 року. 

Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

Сьомий Міжнародний фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile» розпочнеться за участі своєї незмінної керівниці, однієї з провідних українських органісток, солістки Львівської національної філармонії та докторки музичної педагогіки Олени Мацелюх. Разом з нею на сцені Концертного залу Людкевича почуємо гру піаністки Меланії Макаревич та побачимо картини художниці Ольги Куц, які творитимуться одночасно із музикою, що звучатиме.

Програма концерту скомпонована таким чином, щоб слухачі відчули урочистість і піднесеність події, а твори що звучатимуть на події були написані представниками різних композиторських шкіл та різних генерацій. Значний акцент у першій події Фестивалю зроблено на музиці сучасності: це різні погляди англійського, скандинавського, естонського та українського композиторів на сакральну сутність органного мистецтва.

 

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
  • Меланія Макаревич, фортепіано
  • Ольга Куц, живопис

 

 Програма:

  • Теодор Дюбуа (1837-1924). “Grand Choeur” сі-бемоль мажор 
  • Йоганн Себастьян Бах (1685-1750). Концерт для органа ля мінор, BWV 593 (аранжування Концерту для двох скрипок ля мінор, RV 522, Антоніо Вівальді)
  • Арво Пярт (1935). “Trivium” для органа
  • Борис Лятошинський (1895-1968). Прелюдії, тв.44
  • Ф.Ліст-Р.Ваґнер. Хор Пілігримів з опери “Тангойзер”
  • Сезар Франк (1822-1890). Хорал №3 ля мінор
  • П’єтро Йон (1886-1943). Фінал з Григоріанського концерту

 

Модераторка події – Інна Павлюк

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись

Партнери