W LIVE: Про скорботу, велич і сміх

Концертний зал Людкевича

Четвер 29.06.2023 / 19:00

150-350

Опис

Сьомий Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака W LIVE

“У світлі Метеора” — як відомо, небесні тіла згоряють при падінні, набравши величезну швидкість. А найяскравіше зоря виблискує в останній свій час: освітлюючи шлях всім тим, кому судилось йти за нею. Всім нам, сучасникам Василя Сліпака, та прихильникам його неоціненного внеску в українську історію, довго сяятиме його талант та надихатиме на подальшу боротьбу. Постать українця є прикладом жаги до вільного життя, нестримної енергії та непересічної сучасної особистості.

Сьомий Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті оперного співака, Героя України Василя Сліпака пройде з 10 червня по 2 липня. Співака-Героя вшановуватимуть в Україні, Франції, Британії. Преамбулою Маратону вже став камерний виступ українських музикантів у Лондоні 20 травня з класичною програмою української та європейської музики. На світових сценах зберуться музиканти, щоб вшанувати музиканта й воїна, який загинув на сході України. Серед подій — концерти електроакустичної музики та масштабні виконання симфоній. Маратон є відкритим для приєднання та свідчення нашої спільної мети: відзначення того світла, яке ніс Василь Сліпак, та його відблисків у нових ідеях, новому поколінні музикантів.

___

Після чергової творчої кризи видатний композитор Густав Малер створив шедевр “кольору небесної блакиті” — не подібна на його попередні опуси, Четверта симфонія поєднує легкість і красу кожного тембру у великому симфонічному оркестрі. У її прозорій образності, чи не дитячій наївності та відкритості до світу відкривається неймовірна глибина роздумів над світобудовою.

 

Виконавці:

  • Інна Федорій, сопрано
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Вінсент Козловський, диригент

Програма:

  • Густав Малер (1860–1911). Симфонія №4 (1901)

Поділитись

Партнери