Гала-концерт. Закриття Конкурсу вокалістів імені Василя Сліпака

Середа 20.12.2023 / 18:00

Упродовж 15-20 грудня 2023 року за ініціативи Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика та у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА  у Львові триватиме КОНКУРС МОЛОДИХ ВОКАЛІСТІВ імені ВАСИЛЯ СЛІПАКА – видатного українського оперного співака, соліста Паризької національної опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Конкурс проводиться за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради.

***

Програма концерту урочистого Закриття обіцяє відкрити інтригу усього конкурсного тижня, адже у цей вечір на сцені оголосять переможців 4-ї едиції престижного Конкурсу імені Василя Сліпака! Виконавці гала-концерту, як і сама програма, стануть відомими лише і на сцені.

Вшанування патрона Конкурсу Василя Сліпака пройде у його 49 рік від дня народження. Молоді співаки-переможці Конкурсу та учасники гідно продовжують його справу та потужно презентують українську культуру в світі.

• Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Іван Чередніченко, диригент