Idalgo con Guitarra

Концертний зал Людкевича

Вівторок 02.08.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

120-200

Опис

Цьогоріч вже всьоме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»!

Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

9 концертів, які відбудуться протягом двох тижнів, здолають синдром апатії та песимізму від звуків сирен. Останній місяць літа 2022 року для Львівської національної філармонії стає Фестивальним відкриттям нових виконавців та концертів. Музичний Львів старається хоч на трішки повернутися до звичного для себе активного життєвого ритму. Двері Великого концертного залу імені Станіслава Людкевича відкриті для всіх, кому дороге та близьке мистецтво радості, краси та надії, ім’я якому – музика!

9 цікавих подій відбудуться впродовж 28 липня – 7 серпня 2022 року. 

Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

Сонячна і яскрава Іспанія у більшості асоціюється із красивими узбережжями, пляжами, давніми пам’ятками Каталонії, Андалусії, Валенсії та ще багатьох відомих міст і провінцій. Ще однією невід’ємною візитівкою цієї країни є її музика. Гітара і кастаньєти – це перша асоціація, що виникає при згадці про іспанську музику.

На фестивальній події звучатиме справжня іспанська класика, яка підвладна лише ідальго. Звичайно, тут не обійтися без знаменитих іспанців – Франсіско Тарреґи та Ісаака Альбеніса. До того ж, в руках ідальго Андрія Остапенка, іспанська гітара чудово передасть також італійську та французьку музику для цього інструменту, яка складе програму концерту.

Вугілля, соус та сангіна – це ті живописні техніки, які в руках художниці Ольги Куц візуалізують експресію класичної іспанської гітари.

 

Виконавці:

  • Андрій Остапенко, іспанська класична гітара
  • Ольга Куц, вугілля / соус / сангіна

 

Програма: 

  • Лео Брауер (*1939). “Колискова”
  • Ейтор Вілла-Лобос (1887-1959). Чотири прелюдії  
  • Луїджі Леньяні (1790-1877). Фантазія, тв.19
  • Джуліо Реґонді (1822-1872). Ноктюрн
  • Ісаак Альбеніс (1860-1909). “Гранада”, “Астурія” з Іспанської сюїти, тв. 47
  • Франсіско Тарреґа (1852-1909). “Спогади про Альгамбру”
  • Роланд Дієнс (1955-2016). “Небесне танго”
  • Ерік Саті (1866-1925). Гносієна №1

 

Модераторка події – Інна Павлюк

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись

Партнери