Я йду, Христе!

Четвер 05.11.2020 / 19:00

Квитки можна придбати в касі філармонії. Вартість квитків 200 - 250 - 300 - 400 ₴

Цього року Україна на загальнодержавному рівні відзначає 155 років від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. В рамках ювілею Львівська національна філармонія ім. М.Скорика та сучасний український експериментальний театр ТМ « Театр у кошику» підготували спільний проект – виставу «Я йду, Христе!» під живий супровід відомих музикантів.

Текстову основу вистави складають епістолярна повість Григора Лужницького «Дванадцять листів о. Андрея Шептицького до матері» і фрагменти спогадів Софії Шептицької, з роду Фредрів «Молодість і покликання Романа Шептицького». Сюжет
зосереджується на переломному моменті, коли молодий Роман Шептицький, у майбутньому митрополит Андрей, приймає рішення йти духовним шляхом. Вистава може бути зрозумілою людині будь-якого віросповідання чи конфесії, адже йдеться в ній про пошук віри, про дорогу до Бога, про усвідомлення своєї місії в житті і не відступництва від неї. А ще – про високу культуру почуттів , як суто людських, так і релігійних. Виставу благословив Блаженніший Любомир кардинал Гузар, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький УГКЦ.

В ролях:

• Володимир Губанов, митрополит Андрей