Люди з домішкою заліза, сталі

Субота 24.06.2023 / 18:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

200-700

Опис

Українці – це надзвичайні люди! Ми вміємо воювати і мріяти, нещадно нищити ворогів і, ризикуючи власним життям, рятувати друзів, вміємо тримати у руках зброю і пензлі, маємо сталеві серця, що люблять щиро й до останку.

Відчути казкову мить дива і безтурботності  запрошує Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів під батутою французького оперного і симфонічного диригента, багаторічного керівника Orchestre des Pays de Savoie Ніколя Шалвана. Відому казку про Красуню й Чудовиська – історію кохання, помсти, чарів і таємниць – оркестр “розкаже” в творі Моріса Равеля. Щирість і дитячу безпосередність подарує сюїта-присвята Габріеля Форе. Наостанок прозвучить захоплююча Серенада №1 Йоганнеса Брамса у шести частинах, що вразить вас, майже симфонічною, масштабністю та різноманітністю.

Анонсуємо справді особливий концерт: своєю “чарівною” паличкою Ніколя Шалван розвіє будь-яку втому чи смуток, а звучання оркестру INSO надовго зарядить вас позитивними емоціями!

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів
  • Ніколя Шалван,  диригент

 

Програма:

  • Моріс Равель. «Ma Mère l’Oye»

  • Габріель Форе. «Dolly Suite», Op. 56

  • Йоганнес Брамс.  Серенада №1 in D Major, Op.11

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись