Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець

Фоє концертного залу Людкевича

П’ятниця 17.02.2023 / 16:00

Фоє концертного залу Людкевича

150

Опис

Запрошуємо гостей філармонії на урочисте відкриття доповненої виставки “Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець”, яка була створена митцями з різних куточків України, різними стилями і техніками. Серед авторів такі знані митці, як Святослав Владика (Львів), Олександр Охапкін ( Олександрія), Віталій Гайдар (Золочів), Іван Драган (Теребовля), Володимир Безрукий ( Калуш), Мирон Катаран (Львів), Ірина Гресик (Запоріжжя) та ін…

Виставка приурочена до 131 річниці від дня народження Патріарха Йосифа, і є продовженням циклу проєктів “Молитва до митрополита”. Під час заходу ми матимемо нагоду послухати концертну програму на органі у виконанні солістки Львівської національної філармонії Олени Мацелюх.

Проєкт розпочав свій шлях 17 лютого 2022 року у день 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого у приміщенні Львівської національної філармонії ім. М. Скорика відкриттям мистецької виставки за участі художників з різних куточків України, у розкоші голосу тенора світових оперних сцен Михайла Малафія, який виконав того вечора відомі українські романси.
Далі, до 39-ї річниці представлення Патріарха до вічности, 25 вересня 2022 року, в концертному залі Станіслава Людкевича, відбувся вечір пам’яті Патріарха за участі камерного оркестру “Віртуози Львова” під батутою народного артиста України Володимира Сивохіпа та солісток провідних європейських сцен Софії Соловій і Лілії Нікітчук.

Виставку оглянути можна буде під час відвідин будь-яких концертних заходів у національній філармонії протягом наступних декількох місяців.

 

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
У програмі “Арія” Пола Отто Манса та органні шедеври Йоганна Себастьяна Баха

Автор проєкту – Олена Білоус

Поділитись