З журбою радість обнялась

Камерна сцена

Середа 05.04.2023 / 18:00

Камерна сцена

120

Опис

Запрошуємо відвідати поетично-музичну композицію “З журбою радість обнялась” (за Олександром Олесем). Її програма відтворює поетичний образ України в борні, любові і становленні. Цей образ також тісно пов’язаний з власною долею автора, котрий пророчо свідчив про наше сьогодення.

В програмі використані твори таких композиторів, як Йоганн Себастьян Бах, Станіслав Людкевич, Микола Лисенко, Борис Лятошинський, Василь Барвінський, Анатолій Кос-Анатольський, Мирослав Скорик, Валентин Сильвестров, Богдана Фроляк і Оксана Стечишин.

 

Виконавці:

  • Олег Батов, автор композиції і виконавець, заслужений артист України
  • Оксана Стечишин , фортепіано

 

В програмі твори: Йоганна Себастьяна Баха, Станіслава Людкевича, Миколи Лисенка, Бориса Лятошинського, Василя Барвінського, Анатолія Кос-Анатольського, Мирослава Скорика, Валентина Сильвестрова, Богдани Фроляк і Оксани Стечишин.

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись