Конфронтація

Субота 06.04.2024 / 18:00

Концертний зал Людкевича

200-700

Опис

Пориньте у безперервне звучання симфонічного оркестру INSO-Lviv, що надихає, заряджає та звільняє від важких думок. Відкрийте музику, що змушує дихати на повні груди, відчувати неповторні миті і радіти кожній хвилині в колі друзів та однодумців.

Сучасний світ давно потонув у конфронтаціях. Сутички, протистояння, ворожнеча, конкуренція — це реальність, від якої не сховаєшся. І українці на третьому році війни знають про це, як ніхто інший. Та цього вечора на сцені Львівської філармонії обійдеться без конфронтацій. Адже за вже доброю традицією симфонічний оркестр INSO-Lviv виступить під батутою нового запрошеного диригента, познайомивши з ним львівську публіку.

Робін Енгелен – знаний німецький симфонічний та оперний диригент, що співпрацював з Лейпцизьким Гевандхаусом, Радіооркестром і філармонією Штутгарта, Берлінським концертним оркестром, Симфонічним оркестром Берлінського радіо, Дюссельдорфською філармонією, Королівською фламандською філармонією, Камерним оркестром Малера, Токійською філармонією та багатьма іншими музичними інституціями та колективами. У виконанні оркестру INSO-Lviv та Робіна Енгелена прозвучить масштабна Четверта симфонія Брукнера — один з найвидатніших творів композитора, виконання якого — завжди особлива подія. У названу «романтичною» музику закладений цілий комплекс емоцій та образів, у якій кожен віднайде ключі до розвʼязання внутрішніх конфронтацій.

Подаруйте собі особливі моменти в особливій компанії оркестру INSO-Lviv, Робіна Енгелена та музики Антона Брукнера.

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv
  • Робін Енгелен, диригент (Німеччина)

Програма:

  • Антон Брукнер. Симфонія № 4 «Романтична» мі-бемоль мажор, WAB 104

 

Емілія Худо, модераторка

Поділитись