Le quattro stagioni

Концертний зал Людкевича

Субота 06.08.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

120-200

Опис

Цьогоріч вже всьоме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»!

Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

9 концертів, які відбудуться протягом двох тижнів, здолають синдром апатії та песимізму від звуків сирен. Останній місяць літа 2022 року для Львівської національної філармонії стає Фестивальним відкриттям нових виконавців та концертів. Музичний Львів старається хоч на трішки повернутися до звичного для себе активного життєвого ритму. Двері Великого концертного залу імені Станіслава Людкевича відкриті для всіх, кому дороге та близьке мистецтво радості, краси та надії, ім’я якому – музика!

9 цікавих подій відбудуться впродовж 28 липня – 7 серпня 2022 року. 

Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

Серед 500 концертів Антоніо Вівальді “Le quattro stagioni” займають особливе місце. Цей перший в історії музики програмний цикл має свій поетичний додаток у написаних композитором 12 сонетах. Програмні тексти Антоніо Вівальді у перекладі з італійської Богдана Котюка введуть слухачів у настрій музики, яка “малює” образи дванадцяти місяців року.

Транскрипцію оркестрового циклу для скрипки та органу здійснив корифей львівського органного мистецтва і майстер-будівничий Віталій Півнов. Живопис Ольги Куц у реальному часі допоможе калейдоскопічно сприйняти кожен місяць року, втілений композитором у нотах та звуках.

Також у програмі концерту прозвучать фортепіанні композиції Йоганнеса Брамса та Ферруччо Бузоні. Почуємо ми їх у блиску фортепіанної техніки молодої львівської піаністки Меланії Макаревич.

 

Виконавці:

  • Меланія Макаревич, фортепіано
  • Анжела Приходько, скрипка
  • Олена Мацелюх, орган
  • Ольга Куц, живопис

 

Програма: 

  • Й.С. Бах-Ф. Бузоні (1866-1924). Чакона ре мінор
  • Йоганнес Брамс (1833-1897). Фортепіанні п’єси тв.118
  • Антоніо Вівальді (1678-1741). Цикл скрипкових концертів “Пори року”

 

Модераторка події – Інна Павлюк

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись

Партнери