Світочі своєї епохи

Палац Потоцьких Львівської національної галереї мистецтв ( вул. М. Коперника, 15)

Вівторок 15.08.2023 / 17:00

Палац Потоцьких Львівської національної галереї мистецтв ( вул. М. Коперника, 15)

150

Опис

Ошатний Палац Потоцьких цьогоріч гостинно запрошує на Відкриття Десятого, ювілейного фестивалю «Музика в старому Львові». У майстерному виконанні відомої інтерпретаторки Марти Кузій звучатиме вибрана музика польських світочів Шопена та Шимановського. Це саме ті композитори, чия творчість стала основоположною для історії дружньої нам держави Польщі. В ХІХ столітті Шопен, а у ХХ — Шимановський — проклали шляхи для модерного мистецтва у сьогодення. Їхня рафінована, витончена музика для короля інструментів — роялю — не залишить байдужими навіть найбільших меломанів!

_____

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане X Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15-31 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже десятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують сім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному  виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

Виконавці:

  • Марта Кузій, фортепіано

Програма:

  • Фридерик Шопен

Скерцо ор.31
Балада ор.38
Мазурки ор.24
Фантазія-Експромт ор.66
Вальси ор.34.1; 34.2; 34.3; 64.1;64.2; 69.1.

  • Кароль Шимановський

Мазурки ор.50 1-4.

Поділитись

Партнери