Lubomirski Festival. Велике відкриття

П’ятниця 16.10.2020 / 18:00

Вхід за запрошеннями

Фестиваль імені князя Владислава Любомирського – це значна музична подія у мистецькому житті Польщі. Присвячена вона відомому меценату культури,  діяльність якого сприяла творчим успіхам Рубінштейна, Шимановського, Карловіча, Шелуто, Ружицького та Фітельберга. У 2020 році Lubomirski FESTIVAL відбудеться у п’яти містах Європи та триватиме впродовж жовтня.

Серія відкритих  концертів буде присвячена польським композиторам з аристократичних сімей: Любомирським, Радзивіллам, Понятовським, а також їх протеже, таким як Францішек Лессель та Кароль Ліпінський.  Завдяки Фестивалю ми познайомимось з їх досягненнями, а також з тими, хто зробив їх можливими. Організатори також наголошують на тому,  що місії фестивалю крім культурної, є іще і актуалізація питання меценатства в сучасному світі.

• Міхал Француз, фортепіано
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Володимир Сивохіп, диригент

• Л. ван Бетховен. Увертюра “Егмонт”
  • М. Карловіч. Серенада для струнного оркестру
  • Л. ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром №5 “Імператор”

Відвідати подію можна буде за запрошенням. Отримати його зможуть усі охочі у касі Львівської національної філармонії. Детальна інформація про фестиваль доступна за посиланням: https://lubomirskifestival.pl/

Також вже традиційно трансляція вестиметься  на YouTube-каналі філармонії .

Пряму онлайн трансляцію забезпечують  Юрко Булка та Богдан Сегін , Мар’ян Лесюк