Lubomirski Festival. Коріолан

Субота 17.10.2020 / 18:00

Вхід за запрошеннями

Фестиваль імені князя Владислава Любомирського – це значна музична подія у мистецькому житті Польщі. Присвячена вона відомому меценату культури,  діяльність якого сприяла творчим успіхам Рубінштейна, Шимановського, Карловіча, Шелуто, Ружицького та Фітельберга. У 2020 році Lubomirski FESTIVAL відбудеться у п’яти містах Європи та триватиме впродовж жовтня.

Серія відкритих  концертів буде присвячена польським композиторам з аристократичних сімей: Любомирським, Радзивіллам, Понятовським, а також їх протеже, таким як Францішек Лессель та Кароль Ліпінський.  Завдяки Фестивалю ми познайомимось з їх досягненнями, а також з тими, хто зробив їх можливими. Організатори також наголошують на тому,  що місії фестивалю крім культурної, є іще і актуалізація питання меценатства в сучасному світі.

Трансляція концерту за посиланням.

• Віктор Янковський, баритон
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Денис Олійник, диригент

• Л. ван Бетховен. Увертюра «Коріолан», тв. 62