ЛЯТОШИНСЬКИЙ ТРІО

Неділя 13.09.2020 / 18:00

Вартість квитків 100 - 150 грн. Придбати квитки можна в касі філармонії.

ДО 125-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ БОРИСА ЛЯТОШИНСЬКОГО.

Лятошинський Тріо було засновано в 2019 році відомими музикантами з українським корінням: Михайло Захаров, скрипка (Україна/Австрія), Олексій Шадрін, віолончель (Україна/Німеччина) і Роман Лопатинський, фортепіано.

Уже в перший рік спільної творчості відбувся блискучий дебют тріо на фестивалі UStream в одному з найбільш знаменитих залів світу “Mozartsaal” віденського Концертхаусу та сольний концерт у Національній Філармонії України на фестивалі Kyiv Music Fest. Музиканти активно гастролюють містами Італії, Німеччини, Австрії, Франції, Ізраїлю, Бельгії.

Одним з найважливіших пріоритетів Лятошинський Тріо є активне просування та популяризація музики українських композиторів в європейській культурній спільноті. Усі музиканти колективу переконані у тому, що ідея популяризації української музики є запорукою сильного культурного іміджу України на міжнародній арені.

Подія у Львівській національній філармонії за участі колективу буде присвячена 125-річчю від дня народження Бориса Лятошинського – відомого українського композитора, педагога, диригента.

Музиканти виконають Фортепіанне тріо №1 – зразок творчості Лятошинського 20-х років, а також дві камерні композиції Бетховена і Шуберта.

Концерт буде транслюватись наживо:

на  YouTube-каналі філармонії

та Facebook-сторінці філармонії

• Михайло Захаров, скрипка
  • Олексій Шадрін, віолончель
  • Роман Лопатинський, фортепіано

Програма :

• Л. ван Бетховен. Фортепіанне тріо Сі-бемоль мажор тв. 11,  “Gassenhauer”
  • Ф.Шуберт.  Ноктюрн Мі-бемоль мажор, тв. 148 / D. 897
  • Б. Лятошинський. Фортепіанне Тріо №1, тв. 7