До дня матері

Камерна сцена

Неділя 14.05.2023 / 15:00

200

Опис

Весна – це чудо відродження. Магія пробудження. Музика юності. Після довгої зими всі ми чекаємо, коли заквітчана дівчинка-весна засипле сонячним промінням затишні львівські вулички та площі!

О цій порі ми всі стаємо трішки романтиками, поетами, художниками, музикантами.

Весна змушує заслухатися тихенькими, ще несміливими звуками природи, задивитися в небо, посміхнутися, адже на душі свято!

У другу неділю травня в Україні відзначають найтепліше свято року, яке пов’язане із найсокровеннішим – День матері. Цей день є чудовою нагодою, щоб щиро подякувати усім матерям за любов, турботу і відданість. Львівська національна філармонія запланувала два концерти в цей день.

На камерній сцені для усіх матерів на сцені філармонії виступлять: Квартет  бандуристок «Львів’янки», Мар’ян Шуневич, Анастасія Чубінська, Василь Понайда, Маріанна Лаба, Оксана Гриб.  У програмі прозвучать вже класичні пісні традиційної української естради, які присвячені  нашим матерям, такі як:  “Пісня про рушник” Платона Майбороди, на слова Андрія Малишка, “Два кольори” Олександра Білаша на слова Дмитра Павличка, “Чом земле моя?” з репертуару Дмитра Гнатюка, “Чуєш мамо?” з репертуару незабутнього Назарія Яремчука (муз. Олександра Злотника, слова Михайла Ткача) “Ніби вчора” музика Ігоря Білозіра, слова Петра Запотічного, пісні Володимира Івасюка, Павла Дворського, Тараса Петриненка. Потішимо наших слухачів і прем’єрами пісень.

Виконавці:

  • Квартет  бандуристок «Львів’янки»
  • Мар’ян Шуневич
  • Анастасія Чубінська
  • Василь Понайда
  • Маріанна Лаба
  • Оксана Гриб

 

В програмі пісні на музику: П.Майбороди, О. Білаша, О. Злотника, І. Білозіра, В. Івасюка, П. Дворського, Т. Петриненка

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись