Музична Казка «Нові пригоди Котигорошка»

Концертний зал Людкевича

Неділя 25.12.2022 / 12:00

Концертний зал Людкевича

100

Опис

На прихід зими з особливим трепетом чекають усі діти. Це час веселих ігор, катання на санках і ковзанах, а ще – пора Новорічних та Різдвяних свят. Їм передує прихід Святого Миколая, до якого дітвора завчасу пише листи з проханням отримати омріяні подарунки. А що може бути кращим дарунком за справжню казку, у чарівний світ якої мріє потрапити кожен? Це може бути тільки нова патріотична казка «Нові пригоди Котигорошка», яку спеціально до зимових свят підготували артисти Львівської національної філармонії ім. М. Скорика.

На глядачів чекає зустріч із Святим Миколаєм, Зимою-Чарівницею, витівником Чортиком, бешкетницею Бабусею Ягусею, Людиною-Пружиною і звичайно – мужнім Котигорошком та його сестричкою Оленкою. Уся вистава наповнена жартами, запальними піснями, іграми та завданнями, до яких залучатимуться усі присутні.

«Нові пригоди Котигорошка» – музична вистава, спрямована на патріотичне виховання дітей. Вона пояснює юним глядачам глибинні цінності кожної людини, а саме: родина, справжня дружба, рідний дім, Батьківщина.

Переконані, що перегляд цієї вистави спонукатиме підростаюче покоління до вивчення української мови та історії рідної держави.

Виховуймо разом справжніх українців!

 

Виконавці:

  • Станіслав Гоян , Святий Миколай, Котигорошко
  • Любов Фітьо, Бабуся Ягуся
  • Ніна Карпінець, Зима-Чарівниця
  • Наталія Грановська, Чортик
  • Оксана Савіцька
  • Оксана Кузіна (Ніколь), Людина-Пружина

Ліля Вікарук, автор  ідеї та сценарію
Любов Фітьо , режисер – постановник

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

 

 

Поділитись