Музика в старому Львові | Літнє бароко

Фоє Львівської національної філармонії

Опис

Відкриття фестивалю

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане XІ Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15 серпня — 1 вересня.

Основною концепцією цьогорічного, вже одинадцятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  артдиректором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують унікальні події, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

Виконавці:

• Ансамбль давньої музики Terra Barocca:
    • Сергій Гаврилюк, барокова скрипка
    • Михайло Солонченко, скрипка
    • Ярослав Мигаль, віолончель
    • Анна Іванюшенко, клавесин, артдиректорка ансамблю

Програма:

• Арканджело Кореллі (1653–1713) Тріо-соната соль мажор тв. 2, № 12 «Ciaccona»
  • Антоніо Вівальді (1678-1744), Тріо-соната мі мінор RV 67
  • Ґеорґ Філіп Телеманн (1681-1767). Сюїта для віолончелі ре мажор TWV 55:D6
  • Дмитро Бортнянський (1721-1825), Соната для клавіру фа мажор
  • Нікола Маттейс (1650-1714). «Diverse bizzarrie sopra la Vecchia Sarabanda o pur Ciaccona» з «Ayres for the Violin», книга I