Музика в старому Львові | Органні фрески

Неділя 25.08.2024 / 19:00

Музей історії релігії

Опис

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане XІ Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові»,  який відбудеться впродовж 15 серпня — 1 вересня.

Основною концепцією цьогорічного, вже одинадцятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія,  артдиректором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують унікальні події, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

Виконавці:

• Олена Мацелюх, орган

Програма:

• Микола Колесса. Пасакалія

• Леся Дичко. «Карпатські фрески»

• Віктор Гончаренко. Чакона

• Михайло Шух. «Ave Maria»

• Богдан Котюк. «Benedictus»

• Святослав Луньов. «Апокрифи»

• Валерій Квасневський. Фантазія-поема у 2 частинах для органу «Фрески Мікеланджело»

Поділитись