Музей історії релігії
150
Епоха крайнощів та балансу, вишуканості та гротеску, протиріч та досконалої злагодженості. Епоха, що подарувала світові геніальних майстрів: Йоганна Себастьяна Баха, Георга Фрідріха Генделя… Таємнича та захоплююча епоха бароко оживе у звуках могутнього органу Олени Мацелюх та тонкого колоратурного сопрано Ірини Ключковської.
Це особлива подія, що освічує шлях душі та збагачує внутрішній світ людини. Нехай неповторні твори як європейських, так і українських сучасних композиторів допоможуть кожному віднайти духовну рівновагу та наповнять серце любов’ю.
Подаруйте собі мандрівку до краси у вишуканій атмосфері Музею історії релігії, де сповна можна відчути присутність божественного!
***
Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане XІ Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15 серпня — 1 вересня.
Основною концепцією цьогорічного, вже одинадцятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.
Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, артдиректором – Сергій Бурко.
Цьогоріч на гостей очікують унікальні події, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.
Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та витончених музичних вечорів.
Виконавці:
Ірина Ключковська, сопрано
Олена Мацелюх, орган
Програма концерту:
Модераторка – Поліна Кордовська