Новорічна мандрівка

П’ятниця 30.12.2022 / 18:00

Презентуємо вам передноворічну музичну феєрію із популярною святковою класикою, сучасними піснями та наймелодійнішими колядками.

У цей вечір вже традиційно святковий настрій для Вас творитиме кадемічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”, ТанцТеатр «Життя», вокальний ансамбль «Квіти», Ірина Доля, Ольга Верхоляк-Томків та солісти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

Художній керівник Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” та володар премії “Ґреммі” за найкращий саундтрек до кінофільму 2019 року (серіал “Чорнобиль”), Андрій Яцків, поділився думками, чим для нього особливе це свято:

“Для мене Різдво – це не тільки святковий настрій, пишні різнокольорові гірлянди та прикраси на ялинках чи яскраво освітлені вулиці. Це насамперед усвідомлення величного подарунку Творця для нас, людей – народження Христа, Спасителя світу. Він народжується, щоб взяти на себе увесь негатив, усю людську недолю, чим відкриває для нас шлях у світле майбутнє у простоті  та чистоті. Саме про це і йдеться у численних колядках та різдвяних піснях, які співаються у цей час у всіх народах.”

Ця подія стане неповторним музичним подарунком для кожного у цей непростий для нашої країни час.

Творимо музику та святковий настрій завдяки Збройним Силам України, із надією і вірою у Нашу Перемогу!

• Ірина Доля
  • Ольга Верхоляк-Томків
  • Ірина Ключковська
  • Ольга Фенюк
  • Віталія Голубнича
  • Микола Корнутяк
  • Василь Понайда
  • Микита Красін
  • Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”
  • ТанцТеатр «Життя»
  • Вокальний ансамбль «Квіти»

У програмі популярна святкова класика  Йогана Штрауса, Джакомо Пуччіні, Джоакіно Россіні, Франца Лєгара, Луїджі Ардіті, Миколи Лисенка, авторські твори Ірини Долі та колядки народів світу.

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!