Музична Казка «Ноїв ковчег»

Камерна сцена

Неділя 09.04.2023 / 12:00

Камерна сцена

120

Опис

Ми можемо знайти безліч цікавих історій ще із давніх-прадавніх часів, де дружба, доброта, взаємоповага та взаєморозуміння є надзвичайно важливими. Однією з таких, безумовно, є відома біблійна історія про Всесвітній потоп. Саме вона стала основою нової дитячої музичної вистави «Ноїв ковчег».

Головний герой вистави – Ной, буде рятувати звірят від водяної стихії та навчатиме їх бути справжніми вірними друзями. Кожна із дійових осіб буде уособлювати певну рису характеру чи манеру поведінки, а мудрий Ной допоможе Леву, Слоненятку, Равлику, Мавпочці, Жирафі та Зебрі зрозуміти, що важливо поважати, любити одне одного, бути чесним та справедливим.

Окрім захопливих пригод, на маленьких гостей очікують також веселі ігри, пісні і танці, які супроводжуватимуть усю музичну подорож.

Запрошуємо маленьких гостей поринути у чарівний світ, який створять артисти Львівської національної філармонії!

 

Виконавці:

  • Станіслав Гоян
  • Ольга Кальнова
  • Оксана  Савіцька
  • Наталія Грановська
  • Ніна Карпінець
  • Віталія Голубнича

 

Лілія Вікарук – авторка програми

Любов Фітьо –  режисер-постановник

 

 

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

 

Поділитись