Звучання Львівської філармонії #33 Скрипка & Альт & Віолончель

Онлайн трансляція

Вхід вільний

Опис

Дев’ятий тиждень онлайн трансляцій розпочне струнне тріо Ігора Муравйова, Юрія Маршалика та Оксани Литвиненко.

На слухачів, які вже скучили за філармонією очікує камерний концерт, репертуар якого складуть твори українських та польських композиторів – Любави Сидоренко, Вітольда Лютославського, Ігоря Щербакова та Кшиштофа Пендерецького.

Дивіться трансляцію події на нашому YouTube-каналі та   Facebook-сторінці.

Також трансляція живої музики відбуватиметься з вікон філармонії на вулицю Чайковського.

Виконавці:

• Ігор Муравйов, скрипка
  • Юрій Маршалик, альт
  • Оксана Литвиненко, віолончель

В програмі:

• Любава Сидоренко. “Етюди старого міста” для віолончелі соло
  • Вітольд Лютославський. “Буколіки” для альта і віолончелі
  • Ігор Щербаков. Соната для скрипки і віолончелі
  • Кшиштоф Пендерецький. Тріо для скрипки, альта і віолончелі

Трансляція відбуватиметься в рамках реалізації проєкту Львівської національної філармонії, який переміг на конкурсі експрес-ідей програми «Львів 2020: Фокус на культуру»

Проєкт фінансується за рахунок коштів виділених із бюджету Управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради на реалізацію експрес-проєктів в рамках програми «Фокус на культуру».

Поділитись