Органна Фантазія

Субота 20.08.2022 / 18:00

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане IX Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15-28 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже дев’ятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують шість унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

***

Станіслав Калінін – соліст Харківської обласної філармонії, органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст, викладач. Цьогоріч він відзначає 20-річчя творчої діяльності, за період якої музикант зіграв понад 1200 концертів та створив 100 концертних програм.

У рамках фестивалю “Музика в старому Львові” Станіслав Калінін презентує сольну органну програму із творів Йоганна Себастьяна Баха, Фелікса Мендельсона, Роберта Шумана, Ференца Ліста, а також композиції сучасного чеського митця Петра Ебена та німецького композитора та органіста Зіґфріда Карг-Елерта.

• Станіслав Калінін, орган (Харків)

• Йоганн Себастьян Бах (1685-1740). Фантазія і фуга соль мінор, BWV 542
  • «Allein Gott in der Hoh’ sei Ehr» («Слава вишніх Богу»), BWV 663
  • Фелікс Мендельсон (1809-1847). Остинато до мінор
  • Петр Ебен (1929-2007). «Moto ostinato» з «Musica Dominicalis» («Недільна музика»)
  • Зіґфрід Карг-Елерт (1877-1933). Чакона з варіаціями, op.142 №7
  • Роберт Шуман (1810-1856). Дві фуги на тему В-А-С-Н, ор.60 №3, 6
  • Ференц Ліст (1811-1886). Фантазія і фуга на тему В-А-С-Н (перша редакція)

Марія Сидорак, модераторка події

Сергій Бурко, арт-директор фестивалю

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!