Органний речиталь

Львівський музей історії релігії

П’ятниця 20.08.2021 / 19:00

Львівський музей історії релігії

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VIII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 14-29 серпня

Основною концепцією цьогорічного, вже восьмого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують десять унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста!

Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

Органну музику композиторів різних епох представить польський органіст Анджей Бялко – професор музичного мистецтва, викладач класу органу Музичної академії в Кракові як професор і Музичної школи ім. Владислава Желенського у Кракові. На його рахунку понад 30 компакт-дисків, а репертуар музиканта охоплює всі стилі і жанри, серед яких органні твори Букстехуде, Брюнса, Брамса, Мендельсона, Франка, Ліста. Його записи збагатили стрічки програми Польського радіо.

• Анджей Бялко, орган (м. Краків)

• Твори з Варшавської органної табулятури XVII століття:
    • Toccata tertii toni
    • Canzona primi toni
    • Capriccio i Proportia in G
    • Fuga in G
  • Ян Пітерсзон Свелінк (1562-1621)
    • Варіації „Unter der Linden grüne”
  • Самуель Шейдт (1587-1654)
    • Toccata super In te Domine speravi
  • Йоганн Пахельбель (1653-1706)
    • Aria quarta aus „Hexachordum Apollinis”