Подвійний концерт

Концертний зал ім. С. Людкевича

15.03.2019 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

90-180

Абонементи діють

Опис

Мистецька подія, що перевершить ваші сподівання!

Чому? – спитає наш вибагливий і досвідчений слухач. Чим може здивувати концерт класичної музики?

Насамперед, «Подвійний концерт» – це прискіпливо добраний репертуар.

Увертюра до опери «Обертон» Карла Марії фон Вебера занурить у казкову атмосферу. Ви й не помітите, як вас захопить містичний світ легенди, втілений у прекрасних музичних темах – часом ліричних, десь драматичних, а в фіналі – тріумфальних.

Подвійний концерт для скрипки і віолончелі з оркестром Йоганеса Брамса – вічна класика, наповнена романтичним змістом. Сольні партії скрипки і віолончелі з одного боку самодостатні, з іншого – так тонко переплетені, що в певний момент розчиняєшся у гармоніях, складних оригінальних ритмах, багатогранних мелодіях. Цю музику можна слухати безкінечно і щоразу знаходити нові і нові півтони і ледь помітні, проте дуже влучні акценти.

І на завершення – симфонія №4 Людвіга ван Бетховена. Чи потрібно казати, що цей неймовірний твір, написаний для подвійного складу симфонічного оркестру стане грандіозним фіналом! Світла, наповнена теплом і поезією. Шуман називав Четверту симфонію тендітною еллінською дівчинкою між двома північними велетнями – Третьою і П’ятою.

Згодіться, така програма вимагає відповідного виконання! І тут ми приготувалися якнайкраще!

Cкрипалька Соломія Івахів подарує співочий голос скрипки – витончений і одночасно сповнений сили.

Йоахім Ейландер, володар діаманту в світі музичних інструментів – унікальної італійської віолончелі 1755 року, наповнить простір неповторним оксамитовим звучанням.

Академічний симфонічний оркестр під керівництвом Романа Кресленка , як звикло демонструватиме найкращі традиції виконавського мистецтва!

Не пропустіть! На вас чекає справжня музична насолода у досконалому оздобленні!

В програмі
К. М. Вебер. «Оберон» Увертюра
Й. Брамс. Подвійний концерт для скрипки та віолончелі з оркестром ля мінор
Л. ван Бетховен. Симфонія № 4

Поділитись